Mesajımız

Değişimin daima hem içinde hem de öncüsü olmaya devam edeceğiz...

Dünyada, tüm sektörleri hem üretim hem de tüketim tarafında derinden etkileyen bir Dijital Dönüşüm yaşanmaktadır. Finans sektörü de bu dönüşümün önemli bir parçasıdır. Finans kurumları için önemli olan, bu dönüşümü kendi bünyelerinde en sağlıklı şekilde tamamlayarak günün gerekliliklerine hızla uyum sağlamalarıdır.

İnfina Yazılım bu dijital dönüşümde, Sermaye Piyasaları konusunda faaliyet gösteren kurumların Teknoloji Partneri'dir. Bu sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirmek için gerekli ürün ve hizmet yatırımlarını yapmıştır.

Modüler Mimari ile Infleks ürünleri hızlı ve kaliteli hizmeti güvence altına almaktadır. Infleks’in yüksek entegrasyon yeteneği, çeşitli hizmetlerle de desteklenerek kullanım konforu ve verimlilik artışı sağlamaktadır. Sağladığımız çok yüksek Müşteri Memnuniyeti bu konudaki başarımızın en somut örneğidir.

İnfina Yazılım dijital dönüşüm çalışmalarını hızla sürdürmektedir. Üniversiteler ile işbirliği sağlayarak Yapay Zeka, Blockchain ve RPA gibi konulara da yatırım yapmaktadır.

Bir diğer önemli hedefimiz ürünlerimizin Türkiye Dışında da yoğun kullanımını sağlamak ve Türkiye'nin önde gelen Fintech Şirketi olmaktır.

Değişimin hem içinde hem de öncüsü olmaya devam edeceğiz.

Y. Nejat Özek
Yönetim Kurulu Başkanı