Mesajımız

Değişimin daima hem içinde hem de öncüsü olmaya devam edeceğiz...

Dünyada, tüm sektörleri hem üretim hem de tüketim tarafında derinden etkileyen bir dijital dönüşüm yaşanmaktadır. Finans sektörünün de bu dönüşümün önemli bir parçası olduğu çok açıktır. Finans kurumları için önemli olan, bu dönüşümü kendi bünyelerinde en sağlıklı şekilde tamamlayarak günün gerekliliklerine hızla uyum sağlamalarıdır.

İnfina Yazılım bu dijital dönüşümde, yatırım bankacılığı konusunda faaliyet gösteren kurumların teknoloji partneridir. Bu sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirmek için gerekli ürün ve hizmet yatırımlarını yapmıştır.

Modüler mimarisi ile Infleks Ürün Ailesi hızlı ve kaliteli hizmeti güvence altına almaktadır. Infleks’in yüksek entegrasyon yeteneği, çeşitli hizmetlerle de desteklenerek kullanım konforu ve verimlilik artışı sağlamaktadır. Projelerimizde sağladığımız yüksek müşteri memnuniyeti, bu konudaki başarımızın en somut örneğidir.

İnfina Yazılım güncel başarısını yapay zeka, robo-advisor, blockchain gibi konulara yoğun yatırım yaparak ve üniversitelerle işbirliği geliştirerek başarısını geleceğe taşımayı hedeflemiştir. Bu çalışmaların sonucu olacak yeni ürünlerimiz ve sunacağımız yeni hizmetlerle Türkiye’nin önde gelen fintech şirketi olmak yönünde büyük bir kararlılıkla ilerliyoruz. Değişimin daima hem içinde hem de öncüsü olmaya devam edeceğiz.

Y. Nejat Özek
Yönetim Kurulu Başkanı